Олексіївська сільська територіальна громада

Харківська область, Лозівський район

Персональний склад виконавчого комітету Олексіївської сільської ради VIII скликання

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

1

Страхов Анатолій Анатолійович

Олексіївський сільський голова

2

Жадько Олена Вікторівна

керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олексіївської сільської ради

3

Блудова Валентина Григорівна

секретар Олексіївської сільської ради

4

Руденко Тетяна Олександрівна

заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексіївської сільської ради

5

Рогатньова Світлана Вікторівна заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексіївської сільської ради

6

Аленевський Олександр Анатолійович

заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексіївської сільської ради

7

Гуторова Євгенія Анатоліївна

директор ЦНСП

8

Бондаренко Михайло Анатолійович

начальник відділу з юридичних питань та кадрової роботи

9

Аленевська Тетяна Олексіївна

начальник відділу організаційної роботи, загальних питань та масових комунікацій

10

Шевченко Ірина Володимирівна

начальник фінансового відділу

11

Єршова Юлія Вікторівна

начальник Служби у справах дітей

12

Білик Ольга Миколаївна

начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту

13

Скиба Дмитро Володимирович

завідувач відділу благоустрою

14

Магась Микола Миколайович

директор КП "Олексіївський-Агрокомунгосп"

15

Зінов`єва Оксана Сергіївна

начальник відділу соціального захисту населення

16

Кєбєдова Тетяна Сергіївна

начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму

17

Христосов Сергій Анатолійович

начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

18

Калашник Маргарита Геннадіївна

начальник відділу публічних закупівель та договірних відносин

19

Полонський Євгеній Олександрович

староста Верхньобишкинського старостинського округу

20

Кармазіна Тетяна Дмитрівна

староста Слобідського старостинського округу

21

Лебідь Віталій Володимирович

староста Берецького старостинського округу

22

Макіна Валентина Григорівна

староста Єфремівського старостинського округу

23

Кішинська Юлія Вікторівна

староста Киселівського старостинського округу

24

Шевлякова Лариса Андріївна

староста Михайлівського старостинського округу

25

Орлова Наталя Василівна

староста Троїцького

старостинського округу

26

Кобелєва Тетяна Вікторівна

староста Трійчатівського

старостинського округу

27

Хлистун Раїса Володимирівна

староста Картамиського

старостинського округу

28

Тарасенко Володимир Миколайович

староста Одрадівського

старостинського округу

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь