Депутати VІІ скликання

Депутати Олексіївської сільської ради VІІ скликання:

округ №1 М’ясников Павло Михайлович, 19.06.1978 р.н. громадянин України, позапартійний, освіта середня загальна,  фермерське господарство «Шанс», від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»;

округ №2 Бережний Олександр Миколайович, .07.02.1971 р.н., громадянин України, позапартійний, освіта вища, директор Лихачовської меблевої фабрики, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»;

округ №3 Котляренко Роман Миколайович, 18.07.1983 р.н., громадянин України, позапартійний, освіта вища,  дільничний офіцер поліції Первомайського відділення поліції ГУНП в Харківській області, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

округ №4 Щербина Володимир Єгорович, 15.10.1968 р.н. громадянин України, позапартійний, освіта середня загальна, голова фермерського господарства «Щербіна В.Є», самовисування.

округ №5 Умріхін Юрій Миколайович, 05.06.1959 р.н., громадянин України, позапоартійний, освіта вища, голова ФГ «Умріхін Ю.М.», самовисування.

округ №6 Смяцька Марія Романівна, 24.02.1955 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта середня загальна, соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування Первомайської райради, самовисування.

округ №7 Урвачова Катерина Миколаївна, 03.12.1972 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта середня спеціальна, пенсіонер,самовисування

округ №8 Фомичова Надія Феодосіївна, 17.01.1973 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта середня спеціальна, листоноша с. Єфремівка, само висування

округ №9 Шалімов Андрій Олексійович, 10.02.1975 р.н., громадянин України, позапартійний, освіта вища, вчитель фізичного виховання комунального закладу освіти «Троїцький ліцей», само висування

округ №10 Людкевич Ярослав Миронович, 07.04.1963 р.н., громадянин України, позапартійний, освіта незакінчена вища, працює в ТОВ « Агро-ЮА», само висування.

округ №11 Овчаренко Андрій Олександрович, 09.07.1979 р.н., громадянин України, позапартійний, освіта вища, позапартійний, директор ТОВ «Агро-ЮА», ТОВ АПК»Троїцьке», ТОВ «Долина 2007», голова ФГ «Овчаренко», самовисування.

округ №12 Климентьєва Ніна Миколаївна, 03.02.1963 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта вища базова,  фізична особа – підприємець, м. Первомайський , від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина».

округ №13 Савченко Вікторія Анатоліївна, 26.07.1975 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта вища, виїзний фельдшер Первомайського відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, самовисування.

округ №14 Степанов Ігор Васильович, 11.05.1966 р.н., громадянин України,позапартійний, освіта вища, директор ТОВ Агрофірма «Киселі», самовисування.

округ №15 Дорофєєва Галина Василівна, 21.04.1968 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта вища, керівник відділу ТОВ «Легіон Агропром», від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина».

округ №16 Бажинова Тетяна Василівна, 19.05.1954 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта вища,  пенсіонер, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

округ №17 Москаленко Валентина Григорівна, 28.02.1978 р.н., громадянка України, член ВО «Батьківщина», освіта середня,  фізична особа – підприємець, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина».

округ №18 Шлєйников Григорій Олексійович, 07.02.1985 р.н. громадянин України, позапартійний, освіта вища,  фізична особа-підприємець, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання  « Батьківщина».

округ №19 Семененко Вячеслав Євгенович, 07.09.1968 р.н., громадянин України, позапартійний, освіта середня загальна,  пенсіонер, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина

округ №20 Шлєйникова Людмила Григорівна, 07.06.1963 р.н. громадянка України, позапартійна, освіта вища базова,  голова фермерського господарства «Людмила», від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина».

округ №21 Семерунін Євген Анатолійович, 02.06.1988 р.н., громадянин України, позапартійний, освіта вища, оператор диспетчерської служби департаменту з персоналу в ТОВ «Фармастор»  , само висування

округ №22 Бочаров Володимир Миколайович, 14.04.1958 р.н. громадянин України, позапартійний, освіта середня загальна,  фізична особа-підприємець, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина».

округ №23 Семенова Олена Миколаївна, 21.05.1979 р..н. громадянка України, член ВО «Батьківщина», освіта середня,  помічник вихователя дошкільного навчального закладу №16 м. Первомайський, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина».

округ №24 Алаєва Валентина Миколаївна, 15.02.1963 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта середня спеціальна, директор Слобідського Будинку культури,  самовисування

округ №25 Лактіонова Ганна Олександрівна, 02.04.1952 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта вища, пенсіонер, само висування.

округ №26  Тищенко Валентина Іванівна, 05.06.1959 р.н., громадянка України, позапартійна, освіта вища базова,  керівник Первомайського відділу , ДП Харківської філії Центру сертифікації експертизи насіння та садивного матеріалу, від Первомайської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина.