💐⭐️ В добру путь, випускники! Хай доля буде привітною!
Сьогодні,07 червня 2024 року, відбулась офіційна урочиста церемонія вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11 класів Комунальних заклад освіти «Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради» та «Берецький ліцей Олексіївської сільської ради». Важко відпускати у доросле життя і випускників 9-го класу Комунального закладу освіти «Берецький ліцей Олексіївської сільської ради», які теж сьогодні отримали свої свідоцтва про базову загальну середню освіту.
Свідоцтво про повну та базову загальну середню освіту - це перший важливий документ, вручення якого є початком дорослого життя.
Маємо успіхи, золотою медаллю
"За високі досягнення у навчанні" нагороджена випускниця 11 класу КЗО «Олексіївський ліцей Олексіївської сільської ради» - Кароліна Глущенко.
Випускників вітали голова громади Анатолій Страхов, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова, директора ліцеїв Лариса Семеруніна та Роман Кривенок. Щемливі й трепетні привітання лунали з уст батьків, перших вчителів та класних керівників.
Дорогі наші випускники! Прийміть щирі вітання із закінченням школи! Бажаємо вам щасливої дороги у нове життя! Нехай всі ваші мрії збуваються під мирним небом!
Також висловлюємо вдячність колективу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Олексіївської сільської ради та усім педагогічним працівникам за натхненну працю!
Дякуємо ЗСУ за можливість завершити ще один навчальний рік!
Все буде Україна!