15 травня – Міжнародний день сім’ї
Шановні жителі та гості нашої громади!
Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем сім’ї!
Справжня цінність в житті – це рідні та близькі люди. Родина захищає, як гарний, вишитий з любов’ю оберіг.
Родина є найціннішим подарунком долі, адже саме вона є для кожного з нас опорою, надійною фортецею, де ми завжди зможемо знайти душевний спокій, підтримку і розуміння.
Для людини немає нічого важливішого за сім’ю. Саме в родинному колі ми формуємося як особистості, тут нам прищеплюють любов до ближнього і рідної землі. У сім’ї ми збагачуємося скарбами попередніх поколінь, переймаємо цей безцінний духовний спадок, щоб передати своїм дітям.
Від щирого серця бажаємо кожній родині добра і спокою, миру і розуміння, здоров'я і благополуччя, душевного багатства і злагоди. Всім бабусям і дідусям, мамам і татам, дітям і онукам – доброго ставлення один до одного, любові й теплоти сімейного вогнища. Нехай буде радісним, щасливим ваше життя, нехай завжди поруч будуть близькі люди та у кожній домівці лунає дитячий сміх!
Посміхніться, обійміть одне одного міцніше і пам’ятайте: сім’я – це найцінніше, що може бути на Землі!
З повагою,Олексіївський сільський голова Анатолій СТРАХОВ