20 квітня – Міжнародний день вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2024 20:32

Сьогодні ми не уявляємо своєї країни, боротьби за її мирне майбутнє і незалежність без цих людей. Саме вони стали міцним плечем підтримки військовим і цивільним у важкий час війни.

✊ Український волонтерський рух став найпотужнішою силою у світі, яка об’єднана благородною місією – якнайскоріше здобути мир, перемогти ворога, відбудувати державу, зцілити зневірені серця.

Завдяки нелегкій праці волонтерів, безліч людей отримують необхідну допомогу під обстрілами у прифронтових зонах і тимчасово окупованих містах. Вони рятують життя, допомагають вимушено переміщеним особам, піклуються про тварин. Відомо випадки, коли рятуючи інших, волонтери втрачали й власне життя. Кожен громадянин України повинен бути вдячний волотерам за їхню стійкість і бажання допомогти.

Шановні волонтери, ви даруєте нам віру у добро і милосердя, надихаєте нас на гідні вчинки, ви головні помічники солдата на фронті, надія матері, що чекає того солдата додому, частинка дива для дитини на свято.

🙏 ДЯКУЄМО ВАМ за неоціненну роботу, за величезний внесок у боротьбі з окупантом, за всю вашу турботу, піклування про інших, за сміливість і відважність, за силу духу і незламність! І нехай і надалі ваші добрі вчинки надихають на добро інших!

Слава Волонтерам!
Слава Україні!🇺🇦

З повагою,Олексіївський сільський голова                                           Анатолій СТРАХОВ