Надання житла з фонду соціального призначення
Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа є дуже важливим та необхідним, адже відсутність житла – одна з найактуальніших проблем для дітей цих категорій, які випускаються в доросле життя і не можуть самостійно, за власні фінансові ресурси забезпечити себе житлом.
Сьогодні Олені Чавелюк, особі з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування вручили ключі від вивільненого житла з фонду соціального призначення, це однокімнатна квартира, загальною площею 32,5 кв м, що розташована у м. Первомайському Харківської області.
Документи на квартиру та ключі новій господині вручив сільський голова Анатолій Страхов, який привітав Олену із новосіллям та побажав миру, благополуччя, комфорту і затишку у новому помешканні!