На Харківщині стартує багатоцільова програма грошової допомоги сім’ям з дітьми

Дата: 26.02.2024 15:28
Кількість переглядів: 1914

Фото без описуФото без опису

Благодійний фонд Lumos Foundation спільно з Всеукраїнською громадською організацією “Україна без сиріт” за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України запроваджує у Харківській області короткострокову Програму багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми, в тому числі сім’ям ВПО.

Грошова допомога надається у розмірі 6 600 грн на сім’ю одноразово, або цей платіж може бути здійснений кількома частинами протягом до шести місяців .

Участь у Програмі можуть взяти такі сім’ї, які відповідають наступним критеріям:

🔸 Сім’я з однією або кількома дітьми з інвалідністю та/або особливими освітніми потребами, в тому числі ВПО

🔸 Домогосподарства з одним із батьків, які виховують принаймні одну дитину віком до 18 років, дитину з інвалідністю або з особливими освітніми потребами, в тому числі ВПО

🔸 Прийомна сім'я, яка виховує дітей раннього віку, в тому числі ВПО

🔸 Сім'я з 2 і більше дітьми, які нещодавно були повернуті з інтернатних закладів, в тому числі ВПО

🔸 Cім'я з 3 і більше дітьми з низьким рівнем доходу, в тому числі ВПО

Для отримання грошової допомоги один з батьків/законний представник звертається з заявою відповідної форми та наданням всіх необхідних документів до працівника територіальної громади за місцем реєстрації або тимчасового проживання.

Необхідні документи:

🔸 Заява (ім'я та ідентифікаційний номер обов'язкові)

🔸 Місце проживання/реєстрації

🔸 Наявність статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО)

🔸 Кількість дітей у сім'ї та їх вік

🔸 Додатковий статус: багатодітна сім'я; сім’я, що виховує дитину до 5 років - одинокий батько або мати; сім'я, що виховує дитину з інвалідністю та/або особливими освітніми потребами

🔸 Контактний номер телефону (вказати обов’язково!)

Після розгляду заяви та підтвердження вимогам приймається рішення про виплату грошової допомоги, яку сім’я отримує через поштовий переказ або на банківський рахунок заявника.

‼️ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що зазначену грошову допомогу можуть отримати тільки сім’ї, які раніше НЕ ОТРИМУВАЛИ грошову допомогу та НЕ БУЛИ УЧАСНИКАМИ будь-яких програм грошової допомоги від ООН.

Для перегляду деталей процесу подачі заявки, будь ласка, перейдіть за посиланням 👉  https://www.wearelumos.org/assistance/