ДРУГА РІЧНИЦЯ

Дата: 24.02.2024 08:00

Шановна громадо!

24 лютого 2024 року виповнюється два роки від повномасштабного вторгнення російських військ на територію України.

730 днів незламності. Два роки героїчної боротьби українського народу за свободу і незалежність Батьківщини.

Два роки днів і ночей страху, сліз, болю, жаху, розпачу, трагедій та горя…За цією цифрою стоять скалічені долі дітей та дорослих, щоденні ракетні удари, обстріляні та зруйновані міста, села, інфраструктура, окупація українських територій, мільйони людей, які, через напад росії, змушені були залишити свої домівки. А ще за цією цифрою ховається найстрашніше – смерть…. Тисячі кращих синів і дочок віддали за Україну та наше з вами мирне майбутнє найцінніше – свої життя. Найважче проводжати в останню путь наших земляків — яким би ще жити й жити. Вони віддали свої життя, захищаючи Україну. У скорботі схиляємо голову перед подвигом Героїв!

Вічна і світла їм пам’ять! Низький уклін Героям, які продовжують захищати Україну від ворога!

Сьогодні кожен українець має усвідомлювати необхідність особистої активної участі в обороні держави – чи на фронті, чи в тилу.

Єднаймося, підтримуємо один одного у цей тяжкий час! Тримаємося разом!

Перемога за нами!

Слава Україні!!! Героям Слава!!!🇺🇦