21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Дата: 21.02.2024 08:00

Шановна громадо!

Сьогодні представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

Для нас Міжнародний день рідної мови – це свято української мови, одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші предки. Українська мова є душею нашої нації, генетичним кодом, у її глибинах народилося багато того, чим може пишатися наш народ.

Наша українська мова ‒ це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо, й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

Хай рідне материнське слово, яке таїть у собі надбання віків і пам'ять всього народу, буде оберегом для українців на всі часи, на всі віки! Плекаймо українське слово, бережімо нашу мову, бо в ній сила нашого сьогодення і поступ у майбутнє!

З повагою,Олексіївський сільський голова              Анатолій СТРАХОВ