16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2024 09:08

Шановні мешканці Олексіївської громади!
Сьогодні, 16 лютого, ми всією Україною відзначаємо День єднання. Свято, яке покликане зміцнити єдність, стійкість і згуртованість нашого народу.
Нині наша країна переживає надскладні часи, українські воїни до останнього подиху захищають від ворога рідну землю, і в цей час ми об’єднуємося заради однієї спільної мети — нашої ПЕРЕМОГИ.
Увесь світ щоденно захоплювався і захоплюється нашою єдністю, силою та незламністю.
Тримаємо свій фронт, кожен на своєму місці, допомагаємо нашим ЗСУ й разом йдемо до ПЕРЕМОГИ!
Дорогі мешканці громади!
Бажаємо усім нам міцного здоров’я, мирного неба, міцності духу, віри, незламності та ще більшої згуртованості, щоб жодний ворог не зміг нас розділити!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою,
Олексіївський сільський голова                                   Анатолій СТРАХОВ