ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНИХ ДОШОК ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ!

Дата: 18.01.2024 21:06

Пам’ять… Таке коротке слово. Вона ніколи не згасне! Герої житимуть, допоки житиме пам’ять про них, а пам’ятати й шанувати тих, хто віддав за нас із вами життя, – це наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх Героїв!
  Сьогодні відбулися важливі події – відкриття на будівлях Комунальних закладів освіти «Берецький ліцей Олексіївської сільської ради» та «Троїцький ліцей Олексіївської сільської ради» меморіальних дошок в пам’ять про колишніх випускників, уродженців, загиблих Воїнів Щитова Дмитра Миколайовича, Панова Олега Володимировича, Абалмасова Владислава Васильовича, Бесєдіна Андрія Ігоровича, Кобилякова Руслана Анатолійовича які своїми грудьми прикрили рідну землю від ворога.

Фото без описуФото без описуФото без опису
  З нагоди церемонії відкриття меморіальних пам’ятних дошок було запрошено сім’ї, близьких, рідних загиблих Героїв, педагогічні та учнівські колективи двох навчальних закладів освіти, односельців. Люди, які зібралися на урочистостях, плакали, бо надто тяжким виявився біль втрати й надто свіжою раною в серцях тих, хто знав загиблих Захисників.

Фото без описуФото без описуФото без опису
  Голова громади Анатолій СТРАХОВ зазначив: «Відкриття пам’ятних дошок – це символ пам’яті, яка назавжди викарбувала в наших серця імена Героїв, завдяки кому ми живемо, працюємо, навчаємося. Наші земляки віддали за нас з вами найцінніше, що є в людини, – власне життя. Вони завжди поруч, Герої живуть серед нас! Допоки ми живі – житиме пам’ять про них.»
  Присутні хвилиною мовчання і квітами вшанували світлу пам’ять Героїв, які ніколи вже не повернуться до рідного дому, а боронитимуть рідну землю у лавах небесного воїнства.
 Низько схиляємо голови у скорботі, дякуємо за мирні світанки й пам'ятаємо, вічно будемо пам'ятати наших Героїв.
  Низький уклін всім батькам, які виховали справжніх, відважних патріотів!

Героям Вічна Пам'ять і Шана... ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!🇺🇦