Звіт старости Берецького старостинського округу про проведену роботу за 2023 рік

Дата: 17.01.2024 21:54

З В І Т

ПРО  РОБОТУ СТАРОСТИ  БЕРЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО  ОКРУГУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГРАНКІНА ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА ЗА 2023 РІК

Фото без описуФото без опису

Я, Гранкін Олександр Михайлович був призначений на посаду старости Берецького старостинського округу з 29 березня 2023 року. За час роботи на даній посаді мною була проведена така робота:

• Видано довідок - 225 про склад сім’ї.

• Довідка з місця реєстрації проживання в тому числі витягів з реєстру територіальної громади -25.

• Оформлено довідок ВПО з 22.05.2023 року, як отримано електронний ключ - 15.

• Зареєстровано на території округу - 3 особи.

• Виконано нотаріальних дій - 15

• Знято з реєстрації 13 осіб, в тому числі у зв’язку зі смертю 13 осіб.

• Зроблено актів обстежень для призначення різних видів соціальної допомоги – 76.

• Видано характеристик – 5.

• Оброблено звернень громадян 51 це роз’яснення прав та обов’язків для оформлення допомоги на отримання твердо -побутових пільг для опалення. Несправності електро та водопостачання, несправність вуличного освітлення, організація поховань одиноких мешканців села (Кузьменко О.І. та Соловей А.С.)

• Оформлено субсидій та пільг громадянам, які мають на це право, на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги (електроенергію) та твердо паливо – 46.

• Приймав участь в роботі виконавчого комітету

• Був присутній на сесіях сільської ради.

• Видаються талони на проїзд соціальним автобусом.

• Постійно ведеться робота з військового обліку на території округу.

На території Берецького старостинського округу працює :

• ФАП( завідуюча ФАПом - Лактіонова Наталля Олексіївна – медична сестра).

• Трійчатовський Філіал Верхньобишкинського СБК у с. Берека (Організатор культурно- дозвілевої діяльності - Сергієнко Ніна Романівна)

• Берецький філіал Олексіївської публічної бібіліотеки ( завідувач - Панова Оксана Сергіївна)

• Магазин продуктових товарів – ФОП Золотухіна Л.В.

• Дві пересувні автолавки: ФОП Шевченко О.А., ФОП Зубков Г.М.

В цьому році на території округу, з центру зайнятості, через відділ благоустрою КП «Олексіївський Агрокомунгосп», працювало п’ять працівників. За сезон працівники благоустрою зробили поточний ремонт даху на офісі старости, ФАПу, нежитлового приміщення філіалу Верхньобишкинського СБК , та гаражу біля офісу старости. Провели поточний ремонт пам’ятника загиблим воїнам та прилеглої території. Протягом сезону виконувались роботи з обкошування громадських місць (зупинки транспорту, громадські криниці пішохідні містки та інше) , двух кладовищ, вирубування порослі на узбіччях доріг, лісосмуг, та прибирання сміття ( звалища).

Під час проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» було вивезено п’ять автомобільних причепів гілок та іншого сміття.

На території округа працює чотири соціальні працівники: Клименьєва Лариса Миколаївна, Панова Олена Миколаївна, Рубан Валентина Тимофіївна, Ткаченко Олена Борисівна, які обслуговують 36 мешканців нашого села.

В селі Берека зареєстровано 205 внутрішньо-переміщених осіб.

За сприянням Олексіївської сільської ради, протягом 2023 року надавалась гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів , кормів для тварин, насіння різних видів, посівна картопля для ВПО та місцевим мешканцям різних вразливих категорій.

Допомогу на території Берецького старостинського округу надавали: Панов Геннадій Вікторович, Нісалов Валерій Миколайович, Кобелєв Роман Анатолійович, Мєняшев Олексій Олександрович, та депутат сільської ради Струков Григорій Петрович, які дуже допомагають роботі старости . Під час російської агресії проти України, не залишились байдужі мешканці нашого села, які надали продукти для військових. Ці безвідмовні люди, до яких завжди можна звернутись з любим питанням і отримати позитивну відповідь та допомогу.