Учасникам бойових дій та громадянам, які внаслідок російської агресії отримали інвалідність, Державна служба зайнятості пропонує безкоштовно пройти професійне навчання.

Дата: 26.12.2023 21:55

Державна служба зайнятості продовжує реалізувати експериментальний проєкт із організації професійного навчання учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни. 💻Таке навчання здійснюється для здобуття професії чи підвищення кваліфікації в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
☝️Громадяни з поміж учасників бойових дій або осіб з інвалідністю внаслідок війни для проходження навчання мають:
✅обрати професію чи програму з переліку ліцензованих професій та освітніх програм.
▶️Докладніше про Реєстр освітніх програм для організації навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни
✅визначити заклад професійної освіти державної служби зайнятості;
✅подати заяву особисто в паперовій або електронній формі, а також пред’явити:
• паспорт громадянина України;
• посвідчення учасника бойових дій або посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
• документ про освіту, або дублікат такого документу;
• ідентифікаційний код;
• особи з інвалідністю внаслідок війни подають також копію довідки до акту огляду медико-соціальною експертною комісією та індивідуальну програму реабілітації.
⏩Подати онлайн-заяву на проходження навчання можна 👉
☑️ Строк навчання до 6 місяців.
🔰Навчання може здійснюватися як за очною (денною, вечірньою), так і дистанційною, дуальною формами.
Детальніше про послугу 👉
☝️За додатковою інформацією з питань професійного навчання можна звертатись до Первомайського управління Лозівської філії Харківського обласного центру зайнятості..