До Дня працівників сільського господарства
Щороку у третю неділю листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників сільського господарства, професійне свято людей, які годують усю країну.
Напередодні професійного свята, сьогодні, в приміщенні Олексіївської сільської ради, відбулося урочисте привітання.
З щирими словами привітань до працівників агропромислової сфери громади звернувся сільський голова Олексіївської сільської ради Анатолій Страхов. Він наголосив, що Україна – це першою чергою сільськогосподарська держава, адже так закладено нашими традиціями, "Хліб – усьому голова", він є символом святого. Робота на землі – це з одного боку - тяжка праця, а з іншого боку - висока честь і відповідальність, і сьогодні ми бачимо, що саме завдяки сільському господарству наша країна, та наша громада в тому числі має змогу прогодувати себе, надати фінансову й технічну підтримку, об’єктам соціальної сфери, сфери критичної інфраструктури та її мешканцям.
Слова вдячності та шани висловили заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Руденко та старости старостинських округів.
За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, сумлінну та плідну працю, високі трудові досягнення, допомогу Збройним силам України та з нагоди Дня працівників сільського господарства України відзначені Грамотами наступні керівники сільськогосподарських підприємств: ОВЧАРЕНКО Андрій Олександрович – директор ТОВ «АГРО-ЮА»; ЛОБАС Сергій Вікторович – директор ТОВ А «Киселі»; ГРИНЬКО Олег Юрійович - директор ТОВ «-КВАДРО -»; ЧЕРНИШ Руслан Олександрович – заступник директора з виробництва СТОВ «Овена»; ПОЛОВИНКО Андрій Миколайович – генеральний директор СТОВ Агрофірма «УКРАЇНА НОВА»; УМРІХІН Юрій Миколайович – голова ФГ «Умріхіна Ю.М.»; БУСЯК Андрій Юрійович – комерційний директор ТОВ ВКФ «ТАІР»; ШЛЄЙНИКОВ Григорій Олексійович – голова ФГ «Людмила»; ЛІЛІТКО Андрій Вікторович – голова ФГ «Лілітко А.В.»; ГРУЩЕНКО Володимир Петрович – голова ФГ «Грущенка В.П.»; МЄНЯШЕВ Олексій Олександрович – голова ФГ «Алас»; КОБЕЛЄВ Роман Анатолійович – голова ФГ «Кобелєв Р.А.»
Чудову концертну програму подарували всім присутнім на святковому заході творчі колективи: народно аматорський фольклорний колектив "Киселяночка", гурт "Одрадівські дівчата" та звукорежисер Верхньобишкинського будинку культури — Сергій Удод.
Тож хочеться ще раз привітати всіх з Днем працівників сільського господарства та побажати міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними. Дякуємо вам за самовіддачу та звитяжну хліборобську працю!
Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього!