Представники сфери освіти Олексіївської громади про навчальний візит до Польщі

Дата: 16.11.2023 20:21

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

За сприянням Польсько-української господарчої палати та ГО "Центру розвитку місцевого самоврядування" з 06 по 11 листопада відбувся навчальний візит представників сфери освіти громад України,до Малопольського Воєводства Республіки Польща для вивчення кращого польського досвіду управління людським капіталом. До складу делегації увійшли директор КЗО " Троїцький ліцей Олексіївської сільської ради" Надія Плотникова та директор "Одрадівський ліцей Олексіївської сільської ради" Людмила Боровок. Учасники навчального візиту мали змогу в Сільськогосподарчій Дорадчій службі м.Кракова ознайомитись з програмами підтримки сільського зеленого туризму та фермерства в Польщі. Під час зустріч з представниками адміністрації гмін Скала, Нєполоміце, Вішневе Малопольського Воєводства, освітянською спільнотою були розглянуті питання щодо особливостей організації системи дошкільної освіти та шкільної освіти в Республіці Польща.
  Шкільна освіта в Польщі є однією з найбільш прогресивних серед усіх країн Східної Європи.

На перший погляд наші системи освіти доволі схожі, але є багато відмінностей. Серед кращих сторін освіти в Польщі можна виділити високі стандарти навчання, сучасні європейські програми навчання, доступність та інноваційність.

Щира подяка Центру розвитку місцевого самоврядуванняПольсько-українській аграрній асоціаціїPolsko-Ukraińska Izba Gospodarcza за професійно - мотиваційні зустрічі,змогу перейняти успішний освітянський досвід, за підтримку громад України в цей нелегкий час!