ВІТАЄМО ЖИТЕЛІВ СЕЛА ЄФРЕМІВКА З 300- Ю РІЧНИЦЕЮ!

Дата: 08.11.2023 15:28

Шановні мешканці села Єфремівка,
ті хто народився і виріс тут, хто переїхав сюди та пов’язав свою долю назавжди з прекрасним селом та живуть і своїми справами уквітчують свою маленьку батьківщину!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 300 - річниці від дня заснування села. Це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось, це любов до рідного краю, історії та культури, важлива подія для кожного, хто у ньому народився і живе.
   Історія села – це одна сторінка великої книжки історії держави.

Дякуємо всім мешканцям, які небайдужі до долі села і громади: старшому поколінню – за їх досвід, мудрість та наставництво, а молоді – за бажання допомагати, творити, займаючи активну життєву позицію, яка буде визначати долю села, громади в майбутньому.
   Бажаємо перш за все мирного неба, здоров’я, родинного щастя та добробуту. Хай кожен наступний день буде сповнений тільки позитивними новинами, зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.
 Нехай Господь дарує вам наснагу й сили проживати у дружньому колі та своєю плідною працею славити ваші родини на благо рідної землі, усієї нашої громади та України.

З повагою,Олексіївський сільський голова                     Анатолій СТРАХОВ