03 листопада - День ракетних військ і артилерії

Дата: 03.11.2023 09:30

Шановні військовослужбовці, ветерани, працівники
  ракетних військ і артилерії !

Сучасні Збройні Сили неможливо зараз уявити без використання ракетних технологій і застосування професійної артилерії.Військові влучно назвали артилеристів і їх рід військ "богами війни".

В час, коли Україна знову бореться за свою незалежність, застосування артилерії дало можливість з початком війни, у боях забезпечити поразку ворога та його угруповань та досягнути поставленої мети.

Ви, спадкоємці славних бойових традицій, є прикладом мужності, героїзму, вірності присязі, самовідданості і рішучості в справі захисту територіальної цілісності та незалежності України. Ваша служба є надійним муром, який дозволяє українцям почуватися захищеними.

Щиро вітаємо всіх, причетних до сьогоднішнього професійного свята. Бажаємо вам, вашим рідним і близьким миру, здоров’я, сімейного благополуччя, злагоди, професійних успіхів!

Слава Україні! Слава українським героям!

З повагою,
Олексіївський сільський голова                         Анатолій СТРАХОВ