Спортивне життя продовжується!

Дата: 13.09.2023 09:50

Спортивне життя продовжується!
В суботу, 9 вересня в Україні відзначалося свято «День фізичної культури та спорту». Спортивне свято відбулось на штучному майданчику Троїцького ліцею. Спочатку в футбольному протистоянні зійшлися місцеві школярі та вихованці первомайської ДЮСШ. Цікава та видовищна гра закінчилася за рівного рахунку 5-5. Юні спортсмени отримали від депутата Олексіївської сільської ради Андрія Овчаренка солодкі та корисні подарунки. А вже у ветеранському турнірі змагалися досвідчені спортсмени, які на особистому прикладі доводять, що з віком майстерність «не старіє». В напруженій, інколи емоційній боротьбі, перше місце вибороли гравці «АГРО-ЮА», другими стали міні-футболісти з Картамиша, третє місце посіла команда «Колос» з с.Троїцьке. Команди отримали почесні кубки та позитивні емоції.
Олексіївська сільська рада вітає спортсменів, вболівальників, меценатів з Днем фізичної культури та спорту України! Щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Спортивна громадськість дякує за постійну підтримку Олексіївському сільському голові Анатолію Страхову та директору ТОВ «АГРО-ЮА», депутату сільської ради Андрію Овчаренку!

Все буде Україна!
                                                    < Будуємо майбутнє разом!>