Олексіївська сільська територіальна громада

Харківська область, Лозівський район

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі «Поточний ремонт дороги по вулиці Лугова (колишня Бузники) (від будинку №3 до будинку №43) в с.Олексіївка, Олексіївської сільської ради Лозівського району Харківської області» розміру бюджет

Дата: 28.08.2023 22:48
Кількість переглядів: 35

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі «Поточний ремонт дороги по вулиці Лугова (колишня Бузники) (від будинку №3 до будинку №43) в с.Олексіївка, Олексіївської сільської ради Лозівського району Харківської області» розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Олексіївської сільської ради, 64122, Україна, Харківська область, село Олексіївка, вул. Центральна, 18, код ЄДРПОУ 44377675, Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Поточний ремонт дороги по вулиці Лугова (колишня Бузники) (від будинку №3 до будинку №43) в с.Олексіївка, Олексіївської сільської ради Лозівського району Харківської області, за кодом ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-08-22-012847-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 965809,00 грн. (дев’ятсот шістдесят п’ять тисяч вісімсот дев’ять грн. 00 коп.) з ПДВ. Визначена у відповідності до ДСТУ БД.1.1-1:2013 Правил визначення вартості будівництва, ДСТУ-Н БД.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва», ДСТУ-Н БД.1.1_3:2023 «Настанова щодо визначення загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва», відповідно до розробленого локального кошторису на будівельні роботи.

Розмір бюджетного призначення: 965809,00 грн. (дев’ятсот шістдесят п’ять тисяч вісімсот дев’ять грн. 00 коп.). Закупівля здійснюється за рахунок бюджетних коштів, затверджених рішенням XXХІІ сесії VIII скликання Олексіївської сільської ради №2896 від 31.07.2023 року.

Термін виконання послуги - до 30 жовтня 2023 року включно.

Закупівля послуг із поточного ремонту здійснюється з метою забезпечення належної якості автомобільних доріг Олексіївської територіальної громади, згідно з державними будівельними нормами та стандартами, а також створення умов для безперервного, безпечного та зручного руху транспортних засобів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь