Центр зайнятості повідомляє: безкоштовна правова допомога.

Дата: 23.06.2023 12:30

О4 липня 2023 року у приміщенні Первомайського управління ХОЦЗ, що розташоване
у м.  Первомайський, вул. Харківська, 66, відбудеться зустріч юристів БО «БФ «Карітас Харків» з усіма бажаючими в рамках проекту щодо надання безкоштовної правової допомоги (консультація юриста).

Час проведення заходу: 11 год. 00 хв.

Зареєструватись на консультацію Ви можете за телефоном: 050-300-00-27

В рамках проекту надається така допомога:
- консультації;
- складання документів (заяв, скарг, у т.ч. звернень до суду за захистом своїх прав).

Працюємо з будь-якими питаннями (крім кримінальних справ) у сферах цивільного, трудового, адміністративного, сімейного права: виплати ВПО, пошкоджене майно (реєстрація та отримання компенсації), кредитні зобов’язання, спадкові питання, відновлення документів, встановлення фактів народження та смерті, розв’язання трудових спорів, пенсійні, сімейні питання та інше.