Олексіївська сільська територіальна громада

Харківська область, Лозівський район

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Обладнання для господарської діяльності (водонапірна башта Рожновського ВБР-25) розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 25.04.2023 10:16
Кількість переглядів: 98

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЛЕКСІЇВСЬКИЙ-АГРОКОМУНГОСП" ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Обладнання для господарської діяльності (водонапірна башта Рожновського ВБР-25) розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне підприємство «Олексіївський–Агрокомунгосп», 64122, Україна, Харківська область, с.Олексіївка, вул. Центральна, 18, код ЄДРПОУ 43391950,  Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.                                                                                .

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Обладнання для господарської діяльності (водонапірна башта Рожновського ВБР-25), за кодом ДК 021:2015: 44212233-1 Водонапірні башти.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-04-24-002264-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 502 900,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене діючими ринковими цінами, з урахуванням отриманої від потенційного постачальника комерційної пропозиції. До суми входить:  водонапірна башта Рожновського ВБР-25 м3, пакування, маркування, доставка укомплектованої водонапірної башти та її розвантаження за адресою Харківська область, Лозівський район,                               с. Олексіївка, вул. Шкільна. Ціна на товар, включає у себе всі види платежів, зборів та податків.

Розмір бюджетного призначення: 502 900,00 грн. (П’ятсот дві тисячі дев’ятсот грн. 00 коп.). Закупівля здійснюється за рахунок бюджетних коштів виділених відповідно рішення XXVIII сесії VIII скликання Олексіївської сільської ради №2757 від 20.04.2023 року.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: товар, що закуповується, повинен бути  в стандартному заводському виконанні; новим, що не перебував в експлуатації.

 

Водонапірна башта Рожновського ВБР-25 м3 (об’єм-25 м3)

№ з/п

Найменування елементів башти, та одиниці виміру

Технічні характеристики

Опора

1

Товщина металу, не менше, мм.

5

2

Висота опори не менше, м.

15

3

Діаметр опори , не менше, мм.

1020

Бак

1.

Товщина металу, не менше, мм.

5

2.

Висота бака не менше, м.

4,5

3.

Діаметр бака не менше,  мм.

2500

Підошва (п`ятка)

1.

Товщина металу, не менше, мм.

10

2.

Марка сталі, з якої буде виготовлена башта, включаючи підошву (п`ятку)

Сталь 3

Башта

1.

Загальна висота вежі  не менше, м

19,5

2.

Тиск вежі, атм.

1,9

 

У комплект постачання водонапірної башти повинні входити:

-оглядовий люк;

-драбинний марш;

-верхня огорожа;

-натяжні троса;

-петлі для підйому і установки башти;

-розтяжки троса натяжні талрепи;

- підошва;

- скоби –льодоутримувачи.

 

Термін доставки Товару- до 30 червня 2023 року включно.

 

Закупівля даного виду товару здійснюється для регулювання тиску і витрати води у водопровідній мережі, створення її запасу і вирівнювання графіка роботи насосних станцій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь