ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Телекомунікаційні послуги, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 03.01.2023 10:29

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Олексіївської сільської ради, 64122, Україна, Харківська область, с.Олексіївка, вул. Центральна, 18, код ЄДРПОУ 44377675, Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.                                                                                .

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Телекомунікаційні послуги за кодом ДК 021:2015:72410000-7 Послуги провайдерів.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  UA-2022-12-29-012511-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 21 600,00 грн. Для розрахунку очікуваної вартості телекомунікаційних послуг використовувались ціни попередніх власних закупівель, а також аналогічних/ідентичних закупівель минулих періодів, про які міститься інформація в електронній системі закупівель «Ргоzоrrо» з урахуванням індексу інфляції.

Розмір бюджетного призначення: 21 600,00 грн (двадцять одна тисяча шістсот грн 00 коп.). Закупівля проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання протягом 2023 року. Учасник повинен надати телекомунікаційні послуги у 8 об’єктах, відповідно Додатку 2 до тендерної документації, з подальшим технічним обслуговуванням.

1. Доступ до мережі  Інтернет повинен надаватись відповідно до чинних в Україні  законодавчих та нормативних актів, зокрема:

• Закону України «Про електронні комунікації»;

2. Безперебійне надання послуг, контроль і забезпечення функціонування послуг за схемою 24 години на добу, 7 днів на тиждень протягом дії терміну надання послуги;

3. Інформування  відповідальних осіб Замовника не пізніше як за 24 години до початку технічних робіт, про зупинення надання послуги;

4. Відновлення надання послуг не пізніше, ніж за 12 годин у робочі та у неробочі часи з  моменту надходження інформації від Замовника;

5. Виконавець повинен забезпечити технічну підтримку послуги, яка включає повний моніторинг телекомунікаційних каналів зв’язку та діагностику причин відхилення від заданих технічних характеристик;

6. Абонентна плата сплачується щомісячно Замовником за виставленими рахунками без передплати;

7.  Учасник має бути включений до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації України, що підтверджується копією Витяга з реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій;

8. Учасник повинен мати власний Центр Технічної Підтримки з можливістю цілодобового та щоденного звернення за телефоном або електронною поштою;

9.  При надходженні заявки на ремонт каналу (відсутність Послуги з вини Учасника) при перевищенні строку ремонту понад нормований час повинно бути припинене нарахування абонентської плати за період з моменту подачі заявки до відновлення надання Послуги у повному обсязі;

10. Учасник повинен здійснювати постійний моніторинг телекомунікаційних каналів зв’язку, виявлення та усунення причин відхилення від заданих технічних характеристик;

11. Учасник повинен надавати за запитом статистичну інформацію про послуги, що надаються, за кожною точкою підключення.