З Новим 2023 роком !

Дата: 30.12.2022 09:25

Шановні мешканці громади!

Щиро й сердечно вітаю вас з прийдешнім Новим роком!

Новий 2023 рік українці зустрічатимуть по-різному: хтось на передовій - доземний уклін та шана всім українським Воїнам!, - боронячи Неньку від окупантів, хтось за кордоном, хтось не у власній оселі…

Але кожна людина, кожна родина, напередодні Новорічних свят, сподівається й вірить в те, що Новий рік принесе Перемогу та Мир на нашу багатостраждальну землю й позитивні зміни в усі сфери людського життя.

Для усіх нас 2022 рік був сповнений важкими випробуваннями, нелегкою працею та викликами, з якими ми не стикалися жодного разу.  Він став важливим щаблем у переосмисленні цінностей, у нашій можливості об’єднуватись заради Перемоги над агресором, відродженні духовних цінностей та співчуття й бажання прийти на допомогу. Ми багато чому навчились за цей складний рік, ми стали сильнішими, мудрішими й більш вмотивованими.

Тож бажаю кожному мешканцю, щоб 2023 рік приніс передусім мир на нашу землю та здійснення найзаповітніших задумів та сподівань. Нехай він буде переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю.

Бажаю, щоб рік новий дарував тільки позитивні емоції. Щоб всі ті добрі мрії й сподівання втілились у життя!

Зичу кожному з вас міцного здоров’я, миру, родинної злагоди й добробуту.

З Новим роком! Все буде Україна!

Олексіївський сільський голова                      Анатолій СТРАХОВ