Олексіївська сільська територіальна громада

Харківська область, Лозівський район

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі бензин А-92, дизельне паливо, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 09.12.2022 09:13
Кількість переглядів: 86

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі бензин А-92, дизельне паливо, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцеперебування та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: виконавчий комітет Олексіївської сільської ради, 64122, Україна, Харківська область, с.Олексіївка, вул. Центральна, 18, код ЄДРПОУ 43391950, Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.                                                                                

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): бензин А-92, дизельне паливо (талони/скретч-картки)) за кодом ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти на 2022 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2022-12-06-011474-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 323 100,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене середньоденним використанням альтернативних джерел живлення (генераторів електричного струму) паливно-мастильних матеріалів.

Розмір бюджетного призначення: 323 100,00 грн (триста двадцять три тисячі сто грн 00 коп.). У зв’язку з  довготривалими відключеннями світла виникла необхідність в додатковому обсягу пального для генераторів. Додаткові кошти планують виділити на черговому засіданні сесії Олексіївської сільської ради, яке відбудеться 16.12.2022 року.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання з дати укладання договору по 31.12.2022р.

За своїми характеристиками та показниками пальне повинно відповідати ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро,   ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро», технічним умовам та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив.

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом зимового періоду предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині здійснення постачання згідно з адресою та місцеперебування АЗС у межах 64122, Україна, Харківська  область, м. Первомайський, АЗС учасника-переможця.

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь