07 грудня - День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 08:23

Шановні колеги, працівники, ветерани місцевого самоврядування!

Шановні депутати!

Прийміть щирі вітання з професійним  святом - Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування.  Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократичному розвитку суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.  Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що в умовах повномасштабної війни,  не зважаючи на складнощі, переймаються проблемами людей.

Висловлюю  щиру вдячність депутатам, які демонструють мудрість, відповідальність, компетентність та щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного бути почутим. Вдячний працівникам місцевого самоврядування за професіоналізм,   толерантність, відповідальність та готовність в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які були добрими наставниками та зробили свій значний внесок у його розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи стане добрим прикладом для кожного з нас.

Бажаю  усім, хто працював та  працює на добробут  громади,  міцного здоров’я,  миру,  достатку, родинного затишку,  натхнення та нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

Зі святом!

Слава Україні!

З повагою

Олексіївський сільський голова                           Фото без описуАнатолій Страхов