14 жовтня - День захисників та захисниць України, День Українського козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 09:45

Привітання Олексіївського сільського голови з Днем захисників та захисниць України

Шановні захисники та захисниці незалежної України!

Щиро вітаю всіх, хто несе високе звання захисника України, з одним із найбільш важливих свят в сучасній історії держави – Днем захисників та захисниць України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої  Богородиці  та Українського козацтва.  Ці свята нерозривно пов’язані між собою й символізують зв’язок поколінь та давні історичні традиції.

14 жовтня – день слави та день пам'яті українських воїнів усіх часів. Пам’ятаємо кожного, хто загинув за Україну.  Дякуємо кожному, хто воював та воює за неї!

Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди й миру, успіхів у повсякденному житті й у військовій службі та найшвидшої Перемоги над ворогом!

Слава Україні та її героїчним захисникам!

З повагою

Олексіївський сільський голова                                        Анатолій Страхов