Дата: 25.04.2022 14:52

В умовах воєнного стану в Україні, масової евакуації та переміщення дітей, сімей з дітьми з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії, значно зростає загроза життю та здоров’ю дітей, а також ризик вчинення різних форм жорстокого поводження з ними.

Слід зазначити, що в період воєнного стану існують ризики посилення конфліктів у сім’ях, зокрема через емоційне напруження, економічні негаразди, що може спричинити залишення дітьми домівок та дитячу бездоглядність.

З метою оперативного реагування про випадки жорстокого поводження з дитиною або ймовірну загрозу її життю чи здоров’ю необхідно звертатися до:

поліції - 102

служби порятунку, рятувальники - 101

швидкої медичної допомоги - 103

Урядового контактного центру (консультації з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидія домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 1547.

З метою оперативного реагування про випадки жорстокого поводження з дитиною або ймовірну загрозу її життю чи здоров’ю просимо інформувати Службу у справах дітей виконавчого комітету Олексіївської сільської ради за телефоном: (05748) 3-41-42.