15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 08:17

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку солдатів і офіцерів, яким судилося пройти  вогняне горнило бойових дій в чужих країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Ми добре усвідомлюємо, яка нелегка й водночас відповідальна місія лягла на ваші плечі, але ви з честю виконали свій військовий обов’язок і зробили все, аби зберегти мир і подарувати свободу та надію на кращу долю іншим народам. Ваші мужність і професіоналізм, високий гуманізм і милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу.

На жаль, не всім судилося вижити. Ми низько схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю.

Сьогодні ми щиро поділяємо весь біль з тими, хто втратив на війні своїх рідних і віддаємо шану усім учасникам тогочасних подій.

Проливаючи кров на території  інших держав, багато українських вояків здобули важливий життєвий і професійний досвід, загартували власний характер, сформувалися як люди з активною громадянською позицією. І сьогодні, коли наша країна опинилася під загрозою зовнішньої агресії, ваші знання і досвід, ставлення до ратного і громадянського обов’язку як ніколи потрібні нам задля збереження миру та суверенітету нашої землі.

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, сімейного затишку та добробуту.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ