15 лютого – Стрітення Господнє

Дата: 15.02.2022 08:14

Шановні мешканці громади!

Олексіївська сільська рада щиро вітає усіх з великим християнським святом Стрітення Господнього!

Цього дня ми пригадуємо, що для гармонійного розвитку кожна людина має знаходити час на духовний розвиток. Саме духовні та моральні орієнтири дають нам змогу у будь-якій ситуації визначати, де добро, а де зло, дозволяють уникати прикрих помилок та обирати правильний шлях.

Наша віра допоможе здолати незгоди сьогодення і майбутнього. Дасть нам єдність і суспільну згоду.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВФото без опису