Олексіївська сільська рада щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 13:15

Шановні мешканці громади!

Олексіївська сільська рада щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят сподівається і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Проводжаючи рік, що минає, всі ми сподіваємося на краще майбутнє, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні. Але для кожного кроку, що наблизить нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень.

Добрі справи не завжди даються легко! Тому спільно будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити наш край, кожен куточок країни комфортним і процвітаючим.

Для усіх нас, мешканців Олексіївської громади 2021 рік був сповнений нелегкою працею та викликів і все таки, – він став важливим щаблем у відродженні духовного та соціально-економічного потенціалу нашої громади.

Бажаємо всім, щоб у 2022 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.

Зичимо вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                       Анатолій СТРАХОВ