24 грудня – День працівників архівних установ України

Дата: 24.12.2021 08:18

Шановні працівники архівних установ!

Олексіївська сільська рада вітає вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ!

Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії України. Збираючи документи й зберігаючи їх для прийдешніх поколінь, архівісти виконують важливу й відповідальну місію, бо без архівів, без історичної пам'яті немає історії народу, а отже немає й самого народу. Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину – документи нашої епохи.

Щиро зичимо вам успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці на благо нашої країни, міцного здоров'я, благополуччя та родинного щастя.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                       Анатолій СТРАХОВ