17 грудня – День працівника державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2021 08:22

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Олексіївська сільська рада вітає вас з професійним святом – Днем працівників державної виконавчої служби!

Незаперечним є той факт, що Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті громадян у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи наших громадян. Ваш високий професіоналізм і почуття відповідальності – важливий важіль у справі утвердження справедливості, правопорядку і законності у суспільстві.

Наснаги вам, сумлінної праці заради процвітання нашої країни, міцного здоров’я, особистого щастя і родинного добробуту на довгі роки!

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                       Анатолій СТРАХОВ