3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 08:06

Шановна громадськість!

Щороку на початку грудня, у Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, ми, разом з усією світовою спільнотою, ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. Ці люди потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу відвідувати бібліотеки, магазини, поліклініки, концерти.

Отже, бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя, віри та надії на краще майбутнє.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                       Анатолій СТРАХОВ