21 листопада – День працівників сільського господарства

Дата: 22.11.2021 09:32

Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Олексіївська сільська рада вітає робітників полів та всього агропромислового комплексу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Велике спасибі вам за нелегку працю, за натруджені ваші долоні, за повагу та любов до рідної землі. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві за останні роки стали загальновизнаними. Завдяки «золотим рукам» сільських трудівників, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша громада. Всі ми розуміємо, як потрібна людям ця професія. Низький уклін вам і велика вдячність!

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним та близьким, на благо розквіту рідного краю.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                       Анатолій СТРАХОВ