Спільний профілактичний рейд

Дата: 12.11.2021 15:21

11 листопада 2021 року Службою у справах дітей Олексіївської сільської ради разом з представниками відділу поліції та провідним фахівцем соціальної роботи Центру надання соціальних послуг проведено профілактичний рейд в Слобідському старостинському окрузі.  Під час рейду було відвідано родини, які знаходяться  в складних життєвих обставинах та родини, які мають ризик потрапляння в складні життєві обставини.

З метою соціального захисту дітей, запобіганню їх бездоглядності та безпритульності, була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо відповідального ставлення до виховання та утримання дітей та, у разі недбалого ставлення до виконання своїх батьківських обов’язків, попереджено про відповідальність.