Виїзний прийом Первомайською міськрайонною філією Харківського обласного центру зайнятості

Дата: 10.11.2021 16:02

З метою підвищення ефективності діяльності, розвитку сервісів та наближення послуг державної служби зайнятості до населення,  Первомайською міськрайонною філією ХОЦЗ було проведено виїзний прийом громадян Олексіївської сільської територіальної громади.

Громадян, які прийшли на консультацію, було проінформовано про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема про порядок реєстрації безробітних, умови участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, можливості електронних сервісів тощо.

Також в рамках виїзного прийому було проведено робочу зустріч з директором Олексіївського ліцею Ларисою Семеруніною, на якій було обговорено питання організації та проведення профорієнтаційних  заходів з учнівською молоддю ліцею.

Завдяки проведенню фахівцями центру зайнятості заходів на території громади, населення отримує інформацію з перших уст щодо інноваційних підходів у роботі служби зайнятості та володіє оперативною інформацією щодо актуальних вакансій в регіоні.