Перше засідання Координаційної ради

Дата: 09.11.2021 14:01

09 листопада 2021 року в приміщені сільської ради було проведено перше засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

Згідно з рішенням Виконавчого комітету Олексіївської сільської ради від 28 вересня 2021 року №199  створена Координаційна рада з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

Цей консультативно-дорадчий орган при Олексіївській сільській раді координує заходи з питань родини, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на території  Олексіївської сільської територіальної громади.

Головою Координаційної ради є заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова.

До вашої уваги порядок денний засідання:

1. Про стан взаємодії субєктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
  2. Про затвердження плану заходів з проведення Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з 25 листопада до 10 грудня 2021 року (щоденний) в Олексіївській громаді.
  3. Про заходи з профілактики домашнього насильства, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми, які передбачено провести в закладах освіти громади в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з 25 листопада до 10 грудня 2021 року.
  4. Про проведення інформаційної кампанії спрямованої на підвищення громадської свідомості, рівня правової культури та поінформованості населення щодо форм, проявів, причин і наслідків домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки.

В результаті досягнуто згоди щодо необхідності об'єднання зусиль для реалізації заходів ефективного виявлення та узгодженого реагування, взаємного інформування з метою надання комплексної допомоги постраждалим та притягнення кривдників до відповідальності.