7 листопада - День працівників соціальної сфери України

Дата: 07.11.2021 08:59

Шановні працівники соціальної сфери!

Олексіївська сільська рада вітає вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!
Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, чинить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Ви допомагаєте працевлаштовуватися, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найуразливішим категоріям наших громадян. Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою багатьох українців, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри, впевненості у завтрашньому дні. Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.
Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню. Бажаємо вам та вашим близьким міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії.

З повагою,
Олексіївський сільський голова                                       Анатолій СТРАХОВ