4 листопада - День залізничника України

Дата: 04.11.2021 08:07

Шановні залізничники!

Олексіївська сільська рада  вітає працівників сталевих магістралей з професійним святом – Днем залізничника України!

Трудовий колектив залізниці робить усе можливе задля того, аби надійно і чітко діяв наш потужний залізничний комплекс, ефективною була робота з перевезень пасажирів і вантажів. Важко оцінити величезну соціально-економічну роль української залізниці, адже для багатьох – це найбільш доступний та надійний вид транспорту у сфері пасажирських перевезень.

Нехай у цей святковий день ваші серця наповнюються гордістю за свою працю на благо українського народу. Бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди у родинах, віри у власні сили та вагомих професійних здобутків.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                       Анатолій СТРАХОВ