Привітання з 90-річчям

Дата: 01.11.2021 14:25

01 листопада 2021 року Олексіївська сільська рада вітала з 90- річним ювілеєм  довгожителя, Антонову Віру Олексіївну, мешканку с. Берека.

З дотриманням усіх карантинних заходів,  ювіляра вітали заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова, начальник відділу соціального захисту населення Оксана Зінов’єва, директор Центру надання соціальних послуг Олексіївської сільської ради Євгенія Гуторова та староста Берецького старостинського округу Віталій Лебідь і побажали  міцного здоров’я, довголіття та бадьорості духу.

Вірі Олексіївні, з нагоди ювілейного Дня народження 90-річчя, заступник сільського голови вручила квіти, Медаль «Гордість Олексіївської сільської територіальної громади» та Сертифікат на суму 3000 грн. відповідно до Програми соціального захисту населення Олексіївської сільської ради на 2021-2024 роки.