Привітання з 90-річчям

Дата: 22.10.2021 13:27

22 жовтня 2021 року відзначає свій ювілей 90 - річчя від Дня народження Сумцова Катерина Пилипівна, мешканка Михайлівського старостинського округу.

За дорученням Олексіївського сільського голови Анатолія Страхова та з дотриманням усіх карантинних заходів, Катерину Пилипівну вітали  заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова, начальник відділу соціального захисту населення Оксана Зінов’єва та староста Михайлівського старостинського округу Лариса Шевлякова.

Шановна Катерино Пилипівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, благополуччя та родинного затишку.

Катерині Пилипівні з нагоди ювілейного Дня народження, заступник сільського голови вручила квіти та Сертифікат на суму 3000 грн. відповідно до Програми соціального захисту населення Олексіївської сільської ради.