Завершився футбольний сезон 2021 року

Дата: 19.10.2021 15:50

Ось і завершився футбольний сезон 2021 року, давно він не був таким насиченим та важким. ФК «Колос» с-ща Троїцьке, який представляв Олексіївську сільську раду, вперше взяв участь у Відкритій першості Лозівського району, а також вперше, у Кубку чемпіонів серед територіальних громад Харківської області. В підсумку маємо досить успішні результати: підсумкове друге місце в чемпіонаті Лозівського району та вихід в півфінал Кубку чемпіонів.

В останньому турі першості Лозівського району наша команда гостювала в с.Павлівка, де нашим суперником був місцевий ФК «Бунаково-Павлівка». ФК «Колос» влаштовувала тільки перемога і хоча команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці гра видалася досить нервовою. Наша команда зуміла відкрити рахунок лише в середині другого тайму, підсумковий рахунок 2 – 0 на користь ФК «Колос». За нашу команду м’ячі забивали Сергій Полянський та Антон Гранкін.

Підсумкова турнірна таблиця першості Лозівського району з футболу 2021 року:

місце

9

«Шатівка»

0

Футбольний клуб «Колос» дякує за підтримку Олексіївському сільському голові Анатолію Страхову та директору ТОВ «АГРО-ЮА» Андрію Овчаренку!

Ще раз вітаємо наших земляків з достойними виступами та бажаємо успіхів в наступному!