Напередодні Дня захисників України Олексіївський сільський голова відвідав родини загиблих військовослужбовців

Дата: 13.10.2021 13:20

Шановні захисники України!

Напередодні Дня захисників України Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов та начальник відділу соціального захисту населення Оксана Зінов’єва відвідали родини загиблих військовослужбовців та висловили батькам вдячність за те, що виховали справжніх чоловіків та захисників своєї Батьківщини. Батькам загиблих наших воїнів Кутелії Р.Р., Гігаві Р.Ю. та Шимон Т.О. з нагоди свята вручили квіти і сертифікати на суму 3000 грн відповідно до Програми соціального захисту населення на 2021-2024 роки.

«Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, які віддають свої знання, силу, мужність, а де хто і життя, заради захисту нашої держави. З нагоди цього свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам і матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя й родинного затишку», - вітаючи зі святом, сказав Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов.