3 жовтня – День працівників освіти

Дата: 03.10.2021 16:13

Шановні освітяни!

Олексіївська сільська рада вітає вас з Днем працівників освіти – святом, що вже давно стало загальнонаціональним!

Праця вчителя належить до безумовних цінностей нашого суспільства. Це висока і заслужена оцінка подвижницької праці освітян, які збагачують інтелектуальний потенціал Олексіївщини, виводять у велике життя нові покоління її громадян, плекаючи в них паростки людяності і добра.

Дякуємо вам, шановні освітяни, за наполегливу самовіддану працю. Бажаємо вам щастя, здоров’я, добробуту, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних здобутків! Хай ваші душі будуть завжди зігріті любов’ю і повагою учнів та їх батьків.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                                        Анатолій СТРАХОВ