Громадські обговорення (громадські слухання) в Верхньобишкинському та Киселівському старостинських округах

Дата: 01.10.2021 18:45

1 жовтня 2021 року відбулись громадські обговорення в Верхньобишкинському та Киселівському старостинських округах щодо приєднання Верхньобишкинського старостинського округу до Киселівського старостинського округу.

Перед жителями цих старостинських округів виступив Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов з роз'ясненням, що відповідно до ст.541 п.4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживає не менше 500 жителів. У зв’язку з тим, що чисельність населення Верхньобишкинського старостинського округу складає 159 чоловік, а Киселівського – 468 чоловік (станом на 29 вересня 2021 року) та межують між собою, виникає необхідність приєднання Верхньобишкинського округу до Киселівського старостинського округу.

Жителі цих старостинських округів запропонували Олексіївській сільській раді приєднати Верхньобишкинський старостинський округ до Киселівського старостинського округу.