Заходи до Дня людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 17:51

Шановні ветерани та мешканці Олексіївської територіальної  громади старшого покоління!

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана – святом тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни!

Дорогі наші ветерани та мешканці старшого покоління! У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради майбутнього. Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Нехай близькі люди завжди оточують вас турботою і теплом!

Відповідно до Програми соціального захисту населення Олексіївської сільської ради на 2021-2024 роки, до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана Олексіївська сільська рада підготувала продуктові набори. 1314 мешканців нашої громади отримають їх найближчим часом.