Привітання працівників освіти

Дата: 30.09.2021 16:14

На передодні свята Дня працівників освіти, Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов особисто привітав працівників освіти з професійним святом.

Анатолій Страхов разом з заступником з питань діяльності виконавчих органів Світланою Рогатньовою та начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тетяною Кєбєдовою завітали  у всі навчальні заклади нашої громади.

Зустрічі проходили в теплій, дружній атмосфері. Педагогічним колективам та колективам дошкільних закладів вручили солодкі подарунки та побажали здоров’я, натхнення, бадьорості духу та нових професійних досягнень.