30 вересня – День усиновлення

Дата: 30.09.2021 08:48

Шановні жителі громади!

Олексіївська сільська рада вітає зі святом родинного затишку та дитячої надії всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Недарма в цей день святкують День великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Свята Софія та її дочки Віра, Надія та Любов, зазнавши за Христа великих душевних мук, зараховані Церквою до лику святих. Вони показали, що недолік тілесних сил аніскільки не є перешкодою до прояву сил духу, мужності та незламної віри!

Тож бажаємо Вам крокувати по життю під заступництвом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії!Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом! Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ