29 вересня – День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Дата: 29.09.2021 08:17

Шановні мешканці громади!

Сьогодні 80-ті роковини одного з найжахливіших символів Голокосту - масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках.

В Україні сотні скорботних місць, де у роки Другої світової війни лютував Голокост і проходили масові страти. Бабин Яр — страшна сторінка в історії всього людства. Понад сто тисяч людей стали жертвами спотвореного світогляду та нелюдської жорстокості. Усі ми маємо пам‘ятати про цей злочин, щоб ніколи знову не допустити його жахливого повторення. Бережімо вічну пам‘ять про невинних.

З повагою,

Олексіївський сільський голова                               Анатолій СТРАХОВ