Засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Олексіївської сільської ради

Дата: 28.09.2021 16:46

28 вересня 2021 року в приміщенні адмінбудівлі Олексіївської сільської ради відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Олексіївської сільської ради під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани РОГАТНЬОВОЇ.

Розглядались питання щодо зарахування на квартирний облік при виконавчому комітеті Олексіївської сільської ради трьох осіб дві з яких мають статус: особа з числа дітей сиріт та особа, з числа дітей позбавлених батьківського піклування, та які потребують поліпшення житлових умов, включені зазначених осіб до єдиного та позачергового списку на отримання житла.